(6678) Етаж от къща
- € 160,000
- Eтаж : 2 от 2
- Обява от: Nov 19, 2020
Тера Хоум има удоволствието да Ви представи прекрасно поддържан етаж от къща в най-хубавата част на квартал Левски. Мястото е изключително комуникативно, а активът е разположен на тиха и спокойна уличка.
Имотът е с разгъната площ по нотариален акт от 135кв.м. и се състои от:разполага с дворно място, сутерен, апартамент, таванско помещение, покрит гараж и лятна кухня.
Апартаментът е с чиста площ от 100кв.м., на който са разположени широк коридор, голям хол, две просторни спални, дневен тракт с кухненска част, вътрешно помещение с перално, баня и тоалет отделно. ДВЕ СТРАХОТНИ ТЕРАСИ!
ОТЛИЧНО ОБЗАВЕЖДАНЕ! Изложение ЮГ/ЗАПАД,
На приземния етаж са разполжени – две стаи с обособен санитарен възел и помещение, което от дълги години генерира приход от наем.
Бъдещият собственик ще притежава 1/2 идеални части от общите части на сградата и 1/2 идеални части от дворното място, цялото с площ от 221кв.м.
Покрит гараж с канал, площ от 18кв.м., вписан в нотариалния акт.
Къщата е отлично поддържана и оборудвана. Имотът е самостоятелен, с отделен вход и собствена градинка.
Наблизо се намира спирка, магазини, детска градина, детска площадка, училище, университет, мазини и други.
За повече информация и организиране на оглед : Илонка Илиева, 0889202028
Удобства
- Обзаведен
- Гараж
- акт16
- Климатик
- Необзаведен
- Входа се заключва
- Освежен